ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15475187
*
nr 1547 5187
Spegel
1960-tal, Ek, "Neptun", NYGE verken, 123x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 juni 2023
kl 18:22:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/6 17:57:53
1
200 kr
12/6 18:15:02
2
400 kr
12/6 18:15:54
1
300 kr
12/6 18:15:54
2
350 kr (Budbetjänt)
12/6 18:15:56
1
400 kr
12/6 18:15:56
2
400 kr (Budbetjänt)
12/6 18:16:00
1
450 kr
12/6 18:16:42
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyge verken spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1547 5187
Spegel
1960-tal, Ek, "Neptun", NYGE verken, 123x55 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 juni 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/6 17:57:53 | 1 | 200 kr |
12/6 18:15:02 | 2 | 400 kr |
12/6 18:15:54 | 1 | 300 kr |
12/6 18:15:54 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
12/6 18:15:56 | 1 | 400 kr |
12/6 18:15:56 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
12/6 18:16:00 | 1 | 450 kr |
12/6 18:16:42 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyge verken spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:26 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:14